logo
Janites, s.r.o.

Hořanská 398/5
735 64 Havířov-Prostřední Suchá
Czech republic

tel: *420 596440449
e-mail: info@janites.cz
Vše pro zpracování biologicky rozložitelného odpadu...
vize

uvod onas
partneri kontakt kestazeni vlajkaengvlajkacz  Spokojenost, kvalita, rozvoj …  


odpady
ks12
drceni
smes
mereni
prislusenstvi
sluzby
zelen
projekt
mechanizace
opravy
rucicky
recycle
panel


   
______________________________________________________________
dotace

Motto:

„ Jsme zde proto, abychom všem našim partnerům poskytovali takové produkty a služby, které je budou plně uspokojovat a zároveň jejich kvalita bude přispívat k trvalému a udržitelnému rozvoji společnosti.

Výpis z obchodního rejstříku

Společnost Janites, s.r.o. se v roce 2005 transformovala z firmy Ing.Pavel Janda založené v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou komunální techniky a údržbou městské zeleně.

Ve svém vývojovém centru realizuje výrobky určené k  implementaci do výrobních programů jiných společností, a to včetně ochrany průmyslového vlastnictví.

V současnosti firma navázala na své obsáhlé environmentální zkušenosti a vyvíjí jedinečné technologie a zařízení pro zpracování biodegradabilního odpadu.

Obchodní činnost zaměřuje na prodej a servis speciální komunální techniky a současně zajišťuje klientům  její financování

V oblasti služeb provádí nadále údržbu zeleně, komplexně pomáhá řešit projekty financované prostředky fondů EU v oblasti zpracování, předkládání i administrace a klientům zprostředkuje optimální finanční programy.Historie                                                                           uchytka     video 18M                     

Naše společnost získává zkušenosti v oblasti zpracování a nakládání s bioodpady při komplexní údržbě zeleně v karvinské oblasti již od roku  1990. V průběhu této doby jsme vyvinuli řadu strojového vybavení zejména pro komunální sféru a odpadové hospodářství  a současně registrovali patenty a průmyslové vzory související s touto oblastí .

Z pověření Ministerstva průmyslu a obchodu jsme reprezentovali Českou republiku na mezinárodní výstavě AGROTECH v  Hannoveru.

Současnost                                                                                         

Společnost JANITES, s.r.o. se v současné době zabývá především výzkumem, vývojem a realizací technologií a zařízení pro nakládání s biologicky rozložitelnými odpady, šetrných k životnímu prostředí. Mezi první výsledky tohoto výzkumu patří Mobilní kompostovací zařízení KS 1.2, se kterým se naše společnost uplatňuje na trhu.

Společnost zároveň vytváří a podporuje technologie celospolečenského významu v oblasti zpracování BRO a navazuje na hodnoty, které společnost vyznává—spokojenost, kvalita, rozvoj.tuv

patent


aktuality
prototypy
sekacka


Vytvořil: M.Jandová             11/2016